AIDS.LV
Viss par AIDS un HIV
aids.lv
Forums

Tēma: STS noteikšanas problēmas
Tēmu aizsāka: Suhovs :: 19-02-2005 20:13


Suhovs / 19-02-2005 20:34

Bija aizdomas par STS, jo partnerei bija savādi simptomi, kas, kaut arī pārtraucām attiecības, vēlāk izpaudās veselības problēmās man.
Devos uz med.centru, kur tika paņemtas analīzes gan ģenitālo uzsējumu, gan venozo asinju formā, t.sk. arī uz SED.
Diemžēl neko vairāk par paaugstinātu līmeni nekonstatēja.
No personāla uzzināju, ka viņu plānos ir man veikt provokatīvu injekciju kursu, kas izraisīs \"kaut kādu\" reakciju.
Gribēju uzzināt par to vairāk.
Kas tās par injekcijām, un, uz kādu mana ķermeņa resursu rēķina plānots panākt rezultātus?
Vai pastāv mazāk kaitīga alternatīva uzzināt virusoloģisko ainu, neizmantojot šo metodi?

drakula / 23-02-2005 00:32

nu tu gan tur sarakstiijis. Kadu tev tur virusologisko ainu. Tev taisas parbaudiit uz mikrobiem neviss viirusiesm. Kas tad tev tur bija paaugstinaats? Kaa saprotu tad tikai var buut iztriepee kanaala vairaak leikociitu nekaa vajag. Bet to jau var izraisiit netikai STS bet arii nosaciiti patogeenaa mikroflora, piemeeram zarnu nuujinja utt.

Suhovs / 26-02-2005 22:47

Biju cerējis uz zinoša cilvēka komentāriem, nevis no tiem, kuriem galvenais ir paņirgt par te notiekošo, kā par Jackass šovu. Uztriepes un asinsanalīzes JAU paņēma pēc pilnas programmas, taču neko citu kā paagstinātu leikocītu līmeni nekonstatēja. Lūk tāpēc arī vēlējos uzzināt par diagnostikas metodēm šādos gadījumos, jo dispansera piedāvātā metodika ar kautkādu 10 dienu injekciju kursa starpniecību, par kuru man tā arī nekur Internetā neizdevās atrast informāciju, liekas šaubīga. Vai ir alternatīvas?

Anonīms / 28-02-2005 11:01

->>Suhovs kas tev nepatika iepreiksheejaa cilveeka atbildee? Es tur neredzu neko sliktu!

Shaubos vai forumaa tu atradiisi tik pieredzeejushu speciaalistu lai rastu atbildi uz sho jautaajumu. Naaksies griezties pie kaada pa tiesho un tad arii uzzinaasi atbildes uz saviem jautaajumiem

Suhovs / 28-02-2005 11:23

-->>Anonīms.
Kur Tu redzi, ka man kaut kas nepatika? Es izrādu savu nepatiku tikai tiem, kas ir manu emociju vērti. Konkrēti drakula neuzmanīgi izlasīja manis rakstīto, un tāpēc uzrakstīja to, kas jau tāpat bij skaidrs - pats lai viņš sev par to soģis.
Par specialistiem runājot, ko var zināt - te taču ir arī tāds tēls kā \"Dr.Artūrs\". Griezties \"pa tiešo\" nozīmē doties uz citu kantori, kur atkal dīks pēc jaunām analīzēm, kas nekur nav par brīvu. Gribējās vienkārši saprast vai ir vērts spēlēt partiju tālāk ar konkrēto med.kantori, vai prātīgāk aiziet citur. Tā kautkā.

Reklāma
valerija / 12-12-2006 12:09

Es gribetu,nodkaidrot,mana problema ir tada,ka man tagad,pa sieviesu liniju ir loti neciesamas sapes.un kad eju uz tualeti nezeligas sapes ir urinejot,bet zinu ka tas vairs nav iekaisums,jo ir nieze,sapes,viss surst,kas tas varetu but?un gribu pajautat,vai no sievietes vare ari pielipt kaut kas,jo man ir bijis kontakts ar sievieti,es nezinu kodarit,un vai ari var but ta,ka var dabut uzreiz kadas vairakas slimibas,ludzu atrak atbildat

zhanete / 20-11-2011 18:14

STS pavisam noteikti var saķert arī viendzimuma kontaktu ceļā. Jebkurā gadījumā, tādos gadījumos nav jēgas mocīties, bet iesaku labāk pameklēt izsmeļošākas atbildes un palīdzību te: http://www.dermatologs.com/sts.html

www.bauda.lv
Fun facts / 13-01-2013 22:272% of Earth's people have red hair.

Read more at http://www.omg-facts.com/top/5#LpeX2kI0y6F1iDUf.99

VAdims / 24-02-2014 12:55

Vai var pielipt hivs un aids no ta cilveka pipejusam cigretem!!! man ir bail man ir tikai 15 gadu!!!


Pārējās tēmas


Pievienot komentāru

Vārds:

E-mails:

Teksts:

Apstiprinājuma kods:

Apstiprinājuma koda bilde