AIDS.LV
Viss par AIDS un HIV
aids.lv
Forums

Tēma: Nepatīkami:(
Tēmu aizsāka: meitene:) :: 13-05-2008 23:26


Anonīms / 13-05-2008 23:27

Gadus trīs atpakaļ pēc analīzēm pie ginekologa,man pateica,ka ir atrastas trihamonas,nesapratu un nezināju,ka tas ir sts...tāpēc lietoju svecītes un gaidīju,ka pāries,jo domāju,ka tas ir kautkādas parastas baktērijas.Jo man pat no ieliknīšiem ir alerģija.
Vai kādam ar tās ir bijušas,vai esat pilnībā izārstējušies?
man liekās,ka man nesen atkal bija,bet vēl nēsmu bijusi pie ārsta,tagad vairs nekādu sūdzību nav,kādu nedēļu bija pastiprināti izdalījumi...arī toreiz,kad tiešām bija nebija nekādu sūdzību,kā vienīgi izdalījumi....partneris ir tas pats,un sānsoļu abiem naav bijis.Kāpēc,tad varētu atkārtosties.Vai ir kas tiešām zinošs,kas varētu paskaidrot par šo tēmu vairāk?

Fun facts / 13-01-2013 22:36

There is such a thing as a lethal dose of caffeine. Medical literature contains reports of people dying from ingesting large amounts of caffeine, often through unconventional means, such as injecting caffeine straight into the bloodstream or having a coffee enema (literally putting coffee in your butt!).


It takes ten grams of caffeine in one sitting to kill a person, which would literally take between 80 and 100 cups of coffee, which is pretty hard to do. If you want to know how many cups of coffee will kill you, check out this calculator.

Read more at http://www.omg-facts.com/top/14#wwte6B1XI0OoMU5T.99


Pārējās tēmas


Pievienot komentāru

Vārds:

E-mails:

Teksts:

Apstiprinājuma kods:

Apstiprinājuma koda bilde