AIDS.LV
Viss par AIDS un HIV
aids.lv
Forums

Tēma: Vai iespējama grūtniecība?
Tēmu aizsāka: Andris :: 19-04-2008 22:19


Andris / 19-04-2008 22:20

Lieta ir sekojoša.
Tikko veicu dzimumaktu ar draudzeni. Ar viņu tā bija pirmā reize. No sākuma mēģinājām ar prezervatīvu, bet tad viņa teica, ka vēlas pirmajā reizē no sākuma bez tā, lai sajustu mani. Tā es arī darīju, ejakulācijai nebija īpaši tuvu, kad izvilku laukā, tāpēc nedomāju, ka to varētu uzskatīt par \"pārtraukto dzimumaktu\", jo lai gan tas tā no malas izskatās, tomēr to parasti attiecina uz situācijām, kad vīrietis jūt ejakulācijas tuvošanos un īsi pirms tās, izvelk laukā, un tomēr nereti neliela daļa spermas izplūst pirms tās. Bet šeit es biju tikai pusceļā un tagad domāju, vai ir iespējams, ka kāda daļa spermas iznāca arī no manīm, lai gan ejakulācija nebija nemaz tik tuvu... Mani uztrauc tas, ka manu dzimumlocekli klāja tā caurspīdīgā viela, kas nodrošina labāku slīdi. Ir dzirdēts, ka tajā var būt arī neliels daudzums spermatozoīdu. Lai gan iepriekšējā ejakulācija bija apmēram 20h pirms šī dzimumakta un pirms dzimumakta arī biju urinējis, tātad nedaudz attīrījis dzimumlocekļa kanālus no spermatozoīdiem, kas tur varējuši palikt pēc ejakulācijas. Un tomēr tagad māc bailes... Bērnam gatavs neesmu ne es, ne viņa. Vai ir iemesls satraukties un to stāstīt viņai? Viņa slikti panes spēcīgas zāles, baidos par viņas veselību, ja viņa izlems lietot avārijas kontracepcijas līdzekli. Varat ko ieteikt? Mani tas ļoti uztrauc un es zinu, ka viņu tas uztrauks vēl vairāk. Bet es to tā nevēlos. :( Starp citu, šajā dzimumaktā ejakulācijas tā arī nebija, jo mūs iztraucēja negaidīts zvans no mana radinieka, man tuvs cilvēks nonācis slimnīcā. Tagad tikai par to visu sāku domāt un uztraukties. Lūdzu, palīdziet!

jessika / 22-04-2008 16:34

hmmm.... sarezgita situacija, sada situacija nokluvusi esmu diezgan biezi, es ari nepanesu zales, un mans partneris bija bez prezervativa,.... mums bija nepabeigtais sex.... jo vins iznema pirms viss sakas, pec tam baidijos, ka varbut viss bija sacies, vnk vins to nejuta.... vis vienkarsak ir nopirkt testu, tas maksa tikai 70 santimus, to man nakas izmantot diezgan biezi, jo atrak iegadasieties jo labak bus jums pasiem.... ;)

jesika / 22-04-2008 16:35

*grutniecibas testu

Fun facts / 13-01-2013 22:38

You get a tan by exposing yourself to harmful ultraviolet (UV) radiation. This is the case, whether you're tanning in the sun, or in a tanning bed. Exposure to UV radiation can lead to prematurely aged skin (wrinkles, brown spots, etc.) Worse still, you can get skin cancer.


Your risk of melanoma more than doubles if you began using tanning beds before the age of 35. The World Health Organization (WHO) recommends banning the use of tanning beds by children under the age of 18.


Some people mistakenly think that you need to use a tanning bed to develop a "base tan" to protect them from UV rays from the sun, but actually the opposite is true. You're really just adding even more radiation to your skin.


Globally in 2000, over 200,000 cases of melanoma were diagnosed and there were 65 000 melanoma-associated deaths. UV rays can also cause cataracts and eventual blindness.


The WHO recommends that you use sunscreen and sunglasses with UV protection when out in the sun, and to stay in the shade as much as you can. Babies should always be left in the shade because they are more at risk.

Read more at http://www.omg-facts.com/top/15#fx4c0Wkt3tu5xRoC.99


Pārējās tēmas


Pievienot komentāru

Vārds:

E-mails:

Teksts:

Apstiprinājuma kods:

Apstiprinājuma koda bilde